Oficjalnie: Gastón Silva piłkarzem Torino

Oficjalnie: Gastón Silva piłkarzem Torino fot. Transfery.info
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Torino FC

Torino FC ogłosiło kolejny, letni transfer. Do zespołu Serie A dołączył Gastón Silva.

Szczegóły kontraktu nie zostały ujawnione. Włoskie media uważają, że lewy obrońca zasilił klub za 2,5 miliona euro. Wiadomo za to na pewno, że podpisał czteroletnią umowę z opcją przedłużenia na piąty sezon.

20-latek, grający wcześniej dla urugwajskiego zespołu Defensor Sporting Club, otrzymał już paszport Unii Europejskiej (posiada podwójne obywatelstwo - także włoskie) i jest do dyspozycji trenera Giampiero Ventury.

Silva przez całą swoją dotychczasową karierę bronił barw jednego zespołu.

Były reprezentant Urugwaju U-17 i U-20 zaczął być docenianym zawodnikiem w minionej kampanii. W urugwajskiej Primera División wystąpił łącznie w 25 spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Xavi już zdecydował?! Pilne spotkanie w klubie Xavi już zdecydował?! Pilne spotkanie w klubie Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy