OFICJALNIE: Gebauer w Arminii Bielefeld

OFICJALNIE: Gebauer w Arminii Bielefeld
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Arminia Bielefeld

Arminia Bielefeld poinformowała o pozyskaniu Christiana Gebauera.

Po awansie do Bundesligi władze beniaminka będą chciały, aby ich drużyna utrzymała się na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Do realizacji tego celu niezbędne będą jednak wzmocnienia.

W ostatnich godzinach poinformowano, że do drużyny dołączył nowy skrzydłowy. Mowa o Christianie Gebauerze.

26-latek przenosi się do Arminii z Altach na zasadzie wolnego transferu. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku.

Austriak rozegrał w obecnym sezonie 33 mecze. Jego dorobek to pięć goli i sześć asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy