OFICJALNIE: Giannoulis w Norwich City

OFICJALNIE: Giannoulis w Norwich City fot. Norwich City
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Norwich City

Dimitrios Giannoulis to nowy zawodnik Norwich City.

Xavi Quintillà grał w ostatnim czasie dosyć mało. Najpierw ze względu na kontuzję, później przyczyną był pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Z tego też powodu władze Norwich City doszły do wniosku, że należy rozejrzeć się za nowym lewym obrońcą. Wybór padł ostatecznie na Dimitriosa Giannoulisa.

Grek przenosi się na zaplecze Premier League z PAOK-u Saloniki na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2021 roku.

W kontrakcie znalazł się zapis mówiący o przymusie wykupu po wspomnianym okresie.

25-latek, który jest wychowankiem Vataniakosu, rozegrał w tym sezonie 20 spotkań. Jego dorobek to gol i cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy