OFICJALNIE: Giroud i Caballero zostają w Chelsea

OFICJALNIE: Giroud i Caballero zostają w Chelsea fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Chelsea

Regularnie łączony z opuszczeniem Chelsea Oliver Giroud jednak zostanie w Londynie.

„The Blues” opublikowali komunikat, w którym poinformowali, że Giroud pozostanie w zespole na sezon 2020/2021. Jak można w nim przeczytać, 33-letni napastnik przed zawieszeniem rozgrywek z powodu pandemii koronawirusa pokazał, jak ważny jest dla drużyny w obliczu problemów zdrowotnych Tammy’ego Abrahama.

W lutym i marcu doświadczony atakujący trafił do siatki w meczach z Tottenhamem i Evertonem. Łącznie w tym sezonie Giroud zanotował 13 występów, w których zdobył trzy bramki.

W ostatnich miesiącach mistrz świata był regularnie łączony z odejściem z Chelsea. Zimą wydawało się, że już na pewno do tego dojdzie. Napastnika chciały u siebie m.in. Inter, Lazio oraz Tottenham. W kwietniu wrócił temat jego przenosin do Mediolanu. Jak podawali dziennikarze „Tuttosport”, Giroud miał już dogadać się z „Nerazzurrimi”.

Chelsea ogłosiła dzisiaj również przedłużenie współpracy z drugim zawodnikiem. Kontrakt do 30 czerwca 2021 roku podpisał Willy Caballero.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór OFICJALNIE: Obraniak rozpoczyna karierę trenerską. Zaskakujący pierwszy wybór

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy