Oficjalnie: Gokhan Inler w Napoli

Oficjalnie: Gokhan Inler w Napoli
Redakcja
Redakcja
Źródło: SSC Napoli

Po długich pertraktacjach, kluby Udinese Calcio i SSC Napoli doszły do porozumienia w sprawie transferu 27-letniego pomocnika, Gokhana Inlera. Szwajcar został oficjalnie zaprezentowany przez Napoli na konferenc(...)

Po długich pertraktacjach, kluby Udinese Calcio i SSC Napoli doszły do porozumienia w sprawie transferu 27-letniego pomocnika, Gokhana Inlera. Szwajcar został oficjalnie zaprezentowany przez Napoli na konferencji prasowej.

Inler był łączony z trzecią drużyną Serie A już od dłuższego czasu. W przypieczętowaniu transferu przeszkodziła na moment oferta Juventusu, który wydał się bardziej atrakcyjny dla samego piłkarza. Nieudolność zarządu klubu z Turynu doprowadziła jednak do powrotu do poprzednich negocjacji i ostatecznego dołączenia Inlera do Napoli.

Wysokość kwoty, jaką za reprezentanta Szwajcarii zapłaciło Napoli nie została ujawniona.
Więcej na temat: Włochy Szwajcaria Oficjalnie

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy