OFICJALNIE: Gökhan Töre w Adana Demirspor

OFICJALNIE: Gökhan Töre w Adana Demirspor fot. mehmetcan / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Adana Demirspor

Gökhan Töre po raz kolejny zmienił klub na terenie Turcji. Tym razem skrzydłowemu przyjdzie grać w Adana Demirspor.

Klub z południa kraju wydał oficjalny komunikat o zakontraktowaniu 30-latka. Współpraca została zawarta po podpisaniu umowy na okres do końca czerwca 2025 roku.

Choć w szczycie swojej formy zawodnik zgromadził na swoim koncie 26 występów, to jego narodziny miały miejsce w Kolonii. To właśnie tam wychowywał się przez większość czasu, aż w końcu w wieku 15 lat zapisał się do szkółki Bayeru Leverkusen.

Tam zbierał swoje pierwsze szlify przez półtora roku. Gdy pojawiła się okazja do rozwoju w Chelsea, Töre nie omieszkał skorzystać z takiej okazji.

Jego historia z londyńczykami potrwała jednak tylko jeden sezon, doświadczając gry wyłącznie w rezerwach. W 2011 roku londyńczycy postanowili nie zwietrzyć okazji na sprzedaż, pozbywając się go na rzecz Hamburga za ponad cztery miliony euro.

Jeszcze przed zameldowaniem się w Turcji w 2013 roku, lewonożny piłkarz odbył przygodę w Rubinie Kazań.

Gökhan Töre najlepiej prezentował swoje umiejętności w Beşiktasie, dla którego zgromadził łącznie 158 rozegranych spotkań, strzelił 22 goli i zaliczył 30 asyst.

W międzyczasie przebywał też na wypożyczeniu w West Hamie United, jednak tam nie zrobił większej furory.

Po tamtym sezonie na Wyspach (2016/2017) zawodnik zaczął schodzić z piedestału. Później przytrafił mu się jeszcze epizod w ekipie Yeni Malatyaspor.

W ostatniej kampanii Töre ponownie służył „Czarnym Orłom”, notując 16 występów bez żadnego udziału bramkowego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy