Oficjalnie: Gondorf w Werderze

 Oficjalnie: Gondorf w Werderze
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Werder Brema

Jérome Gondorf został drugim wzmocnieniem Werderu Brema przed nowym sezonem. Wcześniej klub potwierdził pozyskanie Ludwiga Augustinssona.

Gondorf we wtorek rano przeszedł testy medyczne i złożył podpis pod kontraktem z Werderem. Szczegóły umowy nie zostały ujawnione, ale w niemieckich mediach mówi się, że Darmstadt otrzymało za pomocnika 1,2 miliona euro. Bremeńczycy poszukiwali zawodnika, który powinien poradzić sobie z zastąpieniem w drużynie Floriana Grillitscha, odchodzącego do Hoffenheim.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z pozyskania Jérome’a do Werderu. Bardzo zaimponowało nam, jak rozwinął się podczas swoich dwóch lat w Darmstadt i przykuwał w tym czasie do siebie nasz wzrok. Jérome jest wytrzymały i silny, ale potrafi również operować piłką. Wniesie ze sobą wiele jakości do naszego zespołu i naszych spotkań – zapewnił dyrektor sportowy, Frank Baumann.

- Miałem przyjemność doświadczyć już atmosfery Weserstdion w roli gości i nie mogę się doczekać, gdy to ja będę wspierany, mając na sobie barwy Werderu. SVW to wielki klub, który przeszedł długą drogę w ostatnich miesiącach. Chcę odegrać swoją rolę w zrobieniu kolejnego kroku. Kibice mogą oczekiwać piłkarza zawsze dającego z siebie wszystko – powiedział 28-letni Niemiec, Jérome Gondorf.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy