Oficjalnie: Gonzalo Verón w New York Red Bulls

Oficjalnie: Gonzalo Verón w New York Red Bulls
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: New York Red Bulls

Gonzalo Verón został nowym zawodnikiem New York Red Bulls.

25-latek przez ostatnie trzy sezony był graczem San Lorenzo, z którym w 2014 roku wygrał Copa Libertadores. New York Red Bulls zapłacili za niego około 2,2 miliona dolarów.

Verón w barwach swojego poprzedniego zespołu zagrał łącznie w 52 meczach i strzelił osiem goli. Wcześniej skrzydłowy był jeszcze graczem Sportivo Italiano.

Jest to już drugi ciekawy transfer "Byków" tego lata. Wcześniej na Red Bull Arena udało się sprowadzić byłego reprezentanta Anglii, Shauna Wright-Phillipsa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy