Oficjalnie: "Gorący kartofel" wreszcie ostygł. Nowy klub Ricky'ego Álvareza!

Oficjalnie: "Gorący kartofel" wreszcie ostygł. Nowy klub Ricky'ego Álvareza!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Samdporia

Ricky Álvarez otrzymał możliwość znalezienia nowego klubu i związał się z Sampdorią.

Argentyński pomocnik założy koszulkę z numerem "25" i podpisał umowę do 30 czerwca 2016 roku z minimalną pensją. Jeśli spełni oczekiwania, latem dostanie trzyletni kontrakt.

27-letni Álvarez dopiero niedawno dostał "zielone światło" na grę - z nowym klubem mógł związać się na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej nie było takiej możliwości ze względu na trwający spór Interu z Sunderlandem, który najpierw zawodnika wypożyczył, ale potem odmówił przeprowadzenia transferu definitywnego, do czego się zobowiązał (sprawę opisaliśmy szerzej tutaj: http://transfery.info/82291,goracy-kartofel-po-mediolansku-czyli-dlaczego-nikt-nie-chce-rickyego-alvareza).

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy