Oficjalnie: "Gorący kartofel" wreszcie ostygł. Nowy klub Ricky'ego Álvareza!

Oficjalnie: "Gorący kartofel" wreszcie ostygł. Nowy klub Ricky'ego Álvareza!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Samdporia

Ricky Álvarez otrzymał możliwość znalezienia nowego klubu i związał się z Sampdorią.

Argentyński pomocnik założy koszulkę z numerem "25" i podpisał umowę do 30 czerwca 2016 roku z minimalną pensją. Jeśli spełni oczekiwania, latem dostanie trzyletni kontrakt.

27-letni Álvarez dopiero niedawno dostał "zielone światło" na grę - z nowym klubem mógł związać się na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej nie było takiej możliwości ze względu na trwający spór Interu z Sunderlandem, który najpierw zawodnika wypożyczył, ale potem odmówił przeprowadzenia transferu definitywnego, do czego się zobowiązał (sprawę opisaliśmy szerzej tutaj: http://transfery.info/82291,goracy-kartofel-po-mediolansku-czyli-dlaczego-nikt-nie-chce-rickyego-alvareza).

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy