Oficjalnie: Grosicki w Stade Rennais

Oficjalnie: Grosicki w Stade Rennais
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Stade Rennais

Polski skrzydłowy Kamil Grosicki zostanie nowym zawodnikiem Stade Rennais.

25-latek od 2011 roku występował w tureckim Sivassporze. Przenosinami do kraju znad Bosforu zapoczątkował swoją drugą przygodę z zagraniczną piłką. Za pierwszym razem wychowanek Pogoni Szczecin trafił do FC Sion, po drodze występując w barwach Legii Warszawa.
 
Po powrocie z wypożyczenia do Szwajcarii przeniósł się z Legii do Jagiellonii. W Białymstoku, gdzie trenował go Michał Probierz, zdołał rozwinąć skrzydła i przeniósł się do Turcji. Bardzo szybko zrobił dobre wrażenie w tamtejszej lidze i już po pół roku pytały o niego: Galatasaray i Fenerbahce.
 
Ostatnio jednak Polak nie spisywał się rewelacyjnie i nie dostawał zbyt wielu szans u Roberto Carlosa, stąd zmiana środowiska. 
 
Jutro skrzydłowy przejdzie testy medyczne w Rennes.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery Pogba błyskawicznie odpowiedział na doniesienia mediów o chęci zakończenia reprezentacyjnej kariery OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig 30 najbardziej lojalnych piłkarzy z pięciu topowych europejskich lig Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu Grosicki dostał prywatny deadline. We wtorek pozna decyzję co do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy