Oficjalnie: Guerrier z nową umową
2014-05-10 10:30:52; Aktualizacja: 11 lat temu
Wisła Kraków przedłużyła kontrakt ze swoim zawodnikiem, Wilde Donaldem Guerrierem.
Na mocy nowego kontraktu piłkarz z Haiti będzie zawodnikiem „Białej Gwiazdy” do końca czerwca 2018 roku.
Guerrier trafił do Krakowa w 2013 roku. Wcześniej występował w rodzimym América des Cayes. Parafował wówczas z Wisła roczną umowę z opcją przedłużenia na kolejne lata. Działacze krakowskiego klubu doszli do wniosku, że warto skorzystać z tej możliwości i doszli do porozumienia z zawodnikiem.
Reprezentant Haiti przychodził do polskiego klubu jako lewy obrońca. Szkoleniowcy Wisły szybko jednak przesunęli go do linii pomocy. W obecnym sezonie rozegrał w T-Mobile Ekstraklasie 25 spotkań, w których zdobył sześć goli oraz zanotował trzy asysty.








![West Ham United z pierwszym transferem w zimowym oknie. 10 goli w tym sezonie [OFICJALNIE]](img/photos/114137/170x113/pablo-felipe.jpg)







![West Ham United z pierwszym transferem w zimowym oknie. 10 goli w tym sezonie [OFICJALNIE]](img/photos/114137/90x60/pablo-felipe.jpg)




