OFICJALNIE: Guilherme ponownie zmienił klub

OFICJALNIE: Guilherme ponownie zmienił klub fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Göztepe

Guilherme pozostaje nad Bosforem. Brazylijczyk zasilił barwy Göztepe.

29-latek od 2018 roku jest związany z portugalskim Grupo Desportivo Santa Cruz de Alvarenga, choć tak naprawdę nigdy w nim nie zagrał. Prawoskrzydłowy bądź rozgrywający nieustannie zmienia tymczasowo pracodawcę, za każdym razem obierając kurs na Turcję.

Najpierw był to Yeni Malatyaspor, a ostatnio Trabzonspor, w którym Guilherme miał zostać zresztą do 30 czerwca 2021 roku. Ostatecznie jednak skrócono jego pobyt i w efekcie mógł on dołączyć do Göztepe.

Operacja, w ramach której Brazylijczyk został wypożyczony aż do połowy 2022 roku, może przeistoczyć się w transfer definitywny, a to za sprawą umieszczenia odpowiedniego zapisu w umowie.

Tym sposobem były zawodnik Legii Warszawa zalicza już trzeci klub nad Bosforem. Jak dotychczas w tureckiej ekstraklasie było mu dane rozegrać 64 spotkania. W tym czasie zdobył 10 bramek i zanotował 14 asyst.

Göztepe w sezonie 2019/2020 zajęło jedenaste miejsce w ligowej tabeli. Obecnie, z dorobkiem pięciu punktów, plasuje się na siódmej pozycji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy