OFICJALNIE: Guilherme ponownie zmienił klub

OFICJALNIE: Guilherme ponownie zmienił klub fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Göztepe

Guilherme pozostaje nad Bosforem. Brazylijczyk zasilił barwy Göztepe.

29-latek od 2018 roku jest związany z portugalskim Grupo Desportivo Santa Cruz de Alvarenga, choć tak naprawdę nigdy w nim nie zagrał. Prawoskrzydłowy bądź rozgrywający nieustannie zmienia tymczasowo pracodawcę, za każdym razem obierając kurs na Turcję.

Najpierw był to Yeni Malatyaspor, a ostatnio Trabzonspor, w którym Guilherme miał zostać zresztą do 30 czerwca 2021 roku. Ostatecznie jednak skrócono jego pobyt i w efekcie mógł on dołączyć do Göztepe.

Operacja, w ramach której Brazylijczyk został wypożyczony aż do połowy 2022 roku, może przeistoczyć się w transfer definitywny, a to za sprawą umieszczenia odpowiedniego zapisu w umowie.

Tym sposobem były zawodnik Legii Warszawa zalicza już trzeci klub nad Bosforem. Jak dotychczas w tureckiej ekstraklasie było mu dane rozegrać 64 spotkania. W tym czasie zdobył 10 bramek i zanotował 14 asyst.

Göztepe w sezonie 2019/2020 zajęło jedenaste miejsce w ligowej tabeli. Obecnie, z dorobkiem pięciu punktów, plasuje się na siódmej pozycji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy