Oficjalnie: Guilherme Sityá w Jagiellonii

Oficjalnie: Guilherme Sityá w Jagiellonii
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Jagiellonia Białystok

Guilherme Haubert Sityá został nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok.

Lewy obrońca zasilił szeregi ekipy z województwa podlaskiego na zasadzie wolnego transferu i po przejściu testów medycznych związał się z nią do końca czerwca 2020 roku.

- Jestem szczęśliwy, że tak szybko udało nam się uzyskać porozumienie. Sądzę, że to bardzo dobry ruch zarówno dla mnie, jak i klubu. Jagiellonia wczoraj świętowała wicemistrzostwo, dlatego uważam, że to dla mnie duży krok w przód. Wierzę, że pomogę zespołowi w odnoszeniu kolejnych sukcesów - powiedział 27-letni zawodnik.

- W tym sezonie zagrałem przeciwko Jagiellonii tylko raz, ale śledziłem rozgrywki i bardzo podobał mi się styl gry drużyny. To zespół, który lubi grać w piłkę. Dla mnie był to jeden z powodów, dla których zdecydowałem się na transfer - dodał Brazylijczyk.

Gilherme przez ostatnie pół roku reprezentował barwy Bruk-Bet Termaliki. W sumie dla ekipy z Niecieczy rozegrał 25 spotkań i zaliczył w nich cztery asysty.

Były gracz między innymi FCSB, Petrolul Ploieşti i Greuther Fürth jest pierwszym letnim wzmocnieniem Jagiellonii Białystok.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy