OFICJALNIE: Hannes Wolf w Borussii Mönchengladbach

OFICJALNIE: Hannes Wolf w Borussii Mönchengladbach
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Borussia Mönchengladbach

Borussia Mönchengladbach pozyskała we wtorek Hannesa Wolfa.

Po awansie do fazy grupowej Ligi Mistrzów Borussia Mönchengladbach ma nadzieje zaistnieć w tych rozgrywkach, dlatego zbroi się przed następnym sezonem. We wtorek pozyskano Hannesa Wolfa.

21-latek ma za sobą ciężki okres, choć wszystko zaczęło się bardzo pozytywnie. Latem 2019 roku za kwotę 12 milionów euro zamienił on Salzburg na Lipsk. W Niemczech wiązano z nim duże nadzieje. Pech chciał jednak, że jeszcze przed oficjalnym debiutem złamał nogę.

Czekał on na powrót do treningów aż do końca listopada. Po kontuzji ciężko mu było dojść do siebie i do tej pory nie zrobił w Bundeslidze furory. Teraz postara się odbudować.

Borussia Mönchengladbach sprowadziła go na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku.

Na Borussia Park Austriak powinien mieć wsparcie ze strony trenera. Marco Rose, bo o nim mowa, zna go jeszcze z czasów, kiedy prowadził Salzburg. Teraz bardzo mocno o niego zabiegał i ostatecznie udało mu się dopiąć swego.

Wolf rozegrał w minionym sezonie Bundesligi pięć meczów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy