OFICJALNIE: Hannover 96 zaskakuje prezentacją nowego piłkarza - kompilacja faulów [WIDEO]

OFICJALNIE: Hannover 96 zaskakuje prezentacją nowego piłkarza - kompilacja faulów [WIDEO] fot. nitpicker / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Hannover 96

Fabian Kunze przenosi się z Arminii do Hannoveru. Defensywny pomocnik został w oryginalny sposób zaprezentowany przez nowego pracodawcę.

„Die Roten” zakończyli kompletnym niepowodzeniem swoją walkę o zaliczenie powrotu do krajowej elity i dopiero w końcowej fazie sezonu zapewnili sobie utrzymanie w 2. Bundeslidze.

Przedstawiciele klubu przystąpili niezwłocznie po osiągnięciu absolutnego celu minimum do działań zmierzających do wzmocnienia zespołu przed startem nowych rozgrywek. I tak nowym nabytkiem Hannoveru został między innymi Fabian Kunze.

Defensywny pomocnik nie skusił się na przedłużenie wygasającej współpracy z Arminią Bielefeld i przystał na ofertę kontraktu zaproponowaną mu przez ekipę z HDI-Areny, z którą związał się do 30 czerwca 2025 roku.

W transferze z udziałem blisko 24-letniego zawodnika, mającego na swoim koncie 21 występów w trwającym jeszcze sezonie Bundesligi, nie byłoby nic specjalnego, gdyby... nie forma jego prezentacji przez „Die Roten”, którzy przedstawili kibicom nowego piłkarza filmikiem z kompilacji jego niesportowych zagrań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer Venezia może ściągnąć Polaka Venezia może ściągnąć Polaka FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy