OFICJALNIE: Harry Wilson w Bournemouth

OFICJALNIE: Harry Wilson w Bournemouth
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: A.F.C. Bournemouth

Bournemouth poinformowało o pozyskaniu Harry'ego Wilsona.

22-latek przez ostatnich kilka godzin przechodził testy medyczne. Te wypadły pomyślnie, dlatego też jego przeprowadzka na Dean Court mogła zostać zrealizowana.

Wilson trafia do Bournemouth z Liverpoolu na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między podmiotami ma obowiązywać do 30 czerwca 2020 roku. Ekipa z Anfield otrzyma z tego tytułu nieco ponad dwa i pół miliona euro.

- Wspaniale jest być w tym miejscu. Nie mogę doczekać się spotkania ze sztabem szkoleniowym i pozostałymi zawodnikami. Będzie to dla mnie ogromne przeżycie. Chcę, jak najszybciej wkomponować się w zespół — powiedział Wilson.

Po udanym sezonie w barwach Hull City wiele klubów przejawiało zainteresowanie zawodnikiem. Ten ostatecznie zdecydował się jednak na przeprowadzkę do Bournemouth.

Skrzydłowy rozegrał w poprzednim sezonie łącznie 49 meczów. Na jego dorobek złożyło się 18 goli. Ponadto zanotował także sześć asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra Liga Mistrzów: Rozpiska komentatorów na wtorek i środę Liga Mistrzów: Rozpiska komentatorów na wtorek i środę OFICJALNIE: Rodolfo Pizarro w Interze Miami OFICJALNIE: Rodolfo Pizarro w Interze Miami Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia Braithwaite coraz bliżej Barcelony? Agent napastnika jest w Katalonii Braithwaite coraz bliżej Barcelony? Agent napastnika jest w Katalonii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy