Oficjalnie: Hateley w Śląsku

Oficjalnie: Hateley w Śląsku
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: Śląsk Wrocław

Tom Hateley został nowym nabytkiem Śląska Wrocław.

Anglik związał się z klubem umową do końca czerwca 2016 roku. 24-latek oprócz angielskiego posiada także monakijskie obywatelstwo. Hateley występuje przeważnie na prawej obronie, lecz z konieczności może grać także jako defensywny pomocnik.

Hateley przyszedł do Śląska z Tranmere Rovers. Wcześniej występował także w Motherwell. Piłkarz trenuje z wrocławianami od początku okresu przygotowawczego.

- Bardzo się cieszę, że podczas sparingów i treningów udało mi się przekonać do siebie trenera Stanislava Levego. W ostatnich dwóch tygodniach upewniłem się, że Śląsk to bardzo dobra drużyna z dużymi ambicjami. Szczególnie jestem pod wrażeniem atmosfery, jaka panuje w zespole. Cieszę się na nowe wyzwania i jestem przekonany, że wspólnie z wrocławską ekipą osiągniemy sukcesy - powiedział Anglik po parafowaniu umowy.

Hateley w Śląsku będzie występował w koszulce z numerem 4.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy