Oficjalnie: Helik i Urbańczyk na dłużej w Ruchu

Oficjalnie: Helik i Urbańczyk na dłużej w Ruchu
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Ruch Chorzów

Michał Helik i Maciej Urbańczyk podpisali nowe umowy z Ruchem Chorzów, które będą obowiązywać do końca czerwca 2017 roku z opcją ich przedłużenia o kolejne dwa lata.

– Jestem bardzo zadowolony z przedłużenia kontraktu. Ze wszystkich sił będę starał się odpłacić za zaufanie, jakim mnie obdarzono w klubie. Bardzo się cieszę, że mogę spędzić kolejne lata w Chorzowie i reprezentować barwy Ruchu. Chciałbym zaliczyć jak najwięcej występów i odnosić sukcesy z „Niebieskimi’ – powiedział Michał Helik.

– Cieszę się z nowej umowy. To jest dla mnie znak, że coś dla tej drużyny znaczę i trener ma plany związane ze mną. Nadal będę dawał z siebie wszystko na treningach i walczył o miejsce w składzie – dodał Maciej Urbańczyk.

Obaj zawodnicy są wychowankami Ruchu Chorzów. Helik w trwającym sezonie rozegrał osiem spotkań w T-Mobile Ekstraklasie. Natomiast Urbańczyk zaliczył do tej pory tylko jeden występ.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy