OFICJALNIE: Hellas Verona uszczuplił Bundesligę o dwa nazwiska

OFICJALNIE: Hellas Verona uszczuplił Bundesligę o dwa nazwiska
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Hellas Verona

Hellas Verona poinformował o sprowadzeniu Deyovaisio Zeefuika i Jaydena Braafa.

„Gialloblu” osunęli się na dziewiętnastą pozycję w tabeli Serie A, a klub postanowił szukać wzmocnień. Znalazł je w Niemczech, konkretnie na najwyższym ligowym szczeblu, czyli w Bundeslidze.

Do ekipy z Serie A dołączyli zawodnicy dotąd broniący barw Herthy oraz Borussii Dortmund.

O opuszczeniu przez Deyovaisio Zeefuika Berlina mówiło się od dłuższego czasu. Finalnie przeprowadzka doszła do skutku dopiero teraz.

24-letni prawy obrońca został wypożyczony z opcją kupna.

Na tych samych zasadach do zespołu dołączył Jayden Braaf. Według nieoficjalnych informacji dortmundczycy posiadają jednak możliwość odkupu gracza.

Angaż 20-letniego Holendra jest pewnego rodzaju zaskoczeniem. Wszak uchodzi on za duży talent, a na Signal Iduna Park wylądował ledwie kilka miesięcy temu.

Nominalny środkowy napastnik, który może pokryć pozycje lewoskrzydłowego oraz prawoskrzydłowego, poprzednio terminował w akademii Manchesteru City.

Przez ostatnie miesiące byłego reprezentanta „Oranje” U-18 oglądaliśmy w klubowych rezerwach. Jest to dla niego powrót do Włoch, gdyż w przeszłości grał w Udinese Calcio.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Następca Grzegorza Krychowiaka w kadrze gra w I lidze? „Powinniśmy szukać takiej młodości” Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie Newcastle United przedłuży kontrakt gwiazdy. Latem może zrobić się bardzo ciekawie W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” W grudniu został mistrzem świata, teraz rozważa zakończenie kariery. „Nie chcę skończyć zgorzkniały” OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi OFICJALNIE: Vitor Roque po badaniach. FC Barcelona wie, na czym stoi „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League „Wyśmiany” Manchester United. Nici z transferu odkrycia Premier League EA Sports FC 24:  20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty EA Sports FC 24: 20 najlepszych napastników. Czas na zmianę warty Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego Prezes ŁKS-u nie wytrzymał. Wymowny wpis w sprawie sędziego Daniela Stefańskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy