OFICJALNIE: Hendrix w Spartaku Moskwa

OFICJALNIE: Hendrix w Spartaku Moskwa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: PSV Eindhoven

Jorrit Hendrix od teraz będzie występował w Spartaku Moskwa.

W poniedziałkowy wieczór PSV Eindhoven poinformowało o tym, że z drużyną żegna się Jorrit Hendrix. Działacze tej ekipy doszli bowiem do porozumienia ze Spartakiem Moskwa w kwestii styczniowej przeprowadzki.

Defensywny pomocnik trafi do stolicy Rosji na zasadzie transferu definitywnego. Najpierw jednak czekają go testy medyczne, po których złoży podpis pod kontraktem.

- W życiu zawsze nadchodzi taki czas, w którym należy poszukać czegoś innego i się pożegnać. Znaczną część mojego życia spędziłem w PSV. Jestem z tego dumny. Zawsze będę ciepło wspominał ten klub. Teraz nie mogę doczekać się nowej przygody, która przede mną - powiedział.

Szczegóły umowy zawartej między klubami nie zostały podane do wiadomości publicznej.

25-latek był związany z PSV od dziewiątego roku życia. Wspólnie z tym zespołem sięgnął po trzy mistrzostwa Holandii oraz dwa Superpuchary tego kraju.

Ma on też na swoim koncie jeden występ w dorosłej kadrze „Oranje”.

Nowy pracodawca Hendrixa to po 19 kolejkach trzecia siła ligi rosyjskiej. Do liderującego Zenitu brakuje jej pięć punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy