Oficjalnie: Hesselink w Celticu!

Oficjalnie: Hesselink w Celticu!
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.SkySports.com

Napastnik reprezentacji Holandii- Jan Vennegoor of Hesselink, przeszedł z PSV Eindhoven do Celticu Glasgow. Rosły snajper podpisałe 3-letni kontrakt z zespołem mistrza Szkocji. Dotychczas grał on we wspomnianym(...)

Napastnik reprezentacji Holandii- Jan Vennegoor of Hesselink, przeszedł z PSV Eindhoven do Celticu Glasgow. Rosły snajper podpisałe 3-letni kontrakt z zespołem mistrza Szkocji. Dotychczas grał on we wspomnianym PSV, strzelając w ostatnim sezonie 11 goli dla ekipy ze stadionu Phillipsa. Do ostatniej chwili o Vennegora walczyło portugalskie FC Porto, jednak Holender zdecydował się przenieść na Wyspy Brytyjskie.

27-letni zawodnik jest już drugim nabytkiem "Celtów" w ciągu dzisiejszego dnia. Parę godzin temu sfinalizowano transfer obrońcy Wolves- Lee Naylora. Anglik kosztował około 700 tys. funtów. W tens sposób skończyły się problemy Gordona Strachana- managera Celticu, w sprawie sytuacji kadrowej w linni ataku. "The Bhoys" potrzebowali napastnika, by móc obronić tytuł mistrza Szkocji i z powodzeniem walczyć w Chamions League.

Hesselink jest wychowankiem Twente Enschede, z którego w 2001 roku za 7 mln. funtów trafił do Eindhoven. Kwota, za jaką Jan przeniósł się na Parkhead nie została oficjalnie ujawniona, choć rzekomo mówi się o kwocie w granicach 5 mln. funtów.
Więcej na temat: Szkocja Holandia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy