OFICJALNIE: Hiszpania zagra towarzysko z Holandią

OFICJALNIE: Hiszpania zagra towarzysko z Holandią
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: RFEF

Reprezentacja Hiszpanii przed Euro 2020 zmierzy się towarzysko z Holandią.

Po losowaniu fazy grupowej przyszłorocznych Mistrzostw Europy przyszedł czas na szczegółowe planowanie przygotowań do turnieju. Kolejni uczestnicy Euro potwierdzają sparingi przed jego rozpoczęciem. Wiadomo już, że Hiszpanie w ciekawie zapowiadającym się meczu zagrają z Holandią.

Drużyny zmierzą się ze sobą 29 marca w Amsterdamie.

Hiszpania przeszła przez eliminacje jak burza, nie ponosząc ani jednej porażki. W 10 spotkaniach ekipa z Półwyspu Iberyjskiego zdobyła 26 punktów. Holendrzy, którzy rywalizowali w mniejszej, bo liczącej pięć zespołów grupie, zgromadzili 19 „oczek” i dali się wyprzedzić tylko Niemcom.

Przypomnijmy, że Hiszpanie na Euro 2020 będą grupowym rywalem Polaków. Podopieczni Jerzego Brzęczka zmierzą się z drużyną Luisa Enrique 20 czerwca w Bilbao. W grupie E zagrają również Szwedzi, a także Bośnia i Hercegowina, Irlandia Północna, Słowacja lub Irlandia. Holendrzy trafili do grupy C z Ukrainą i Austrią. „Oranje” również czekają jeszcze na trzeciego przeciwnika. Będzie nim Gruzja, Białoruś, Macedonia Północna lub Kosowo.

Na razie wiadomo, że reprezentacja Polski zagra przed ME z Ukrainą i Rosją. 

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy