OFICJALNIE: Hiszpania zagra towarzysko z Holandią

OFICJALNIE: Hiszpania zagra towarzysko z Holandią
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: RFEF

Reprezentacja Hiszpanii przed Euro 2020 zmierzy się towarzysko z Holandią.

Po losowaniu fazy grupowej przyszłorocznych Mistrzostw Europy przyszedł czas na szczegółowe planowanie przygotowań do turnieju. Kolejni uczestnicy Euro potwierdzają sparingi przed jego rozpoczęciem. Wiadomo już, że Hiszpanie w ciekawie zapowiadającym się meczu zagrają z Holandią.

Drużyny zmierzą się ze sobą 29 marca w Amsterdamie.

Hiszpania przeszła przez eliminacje jak burza, nie ponosząc ani jednej porażki. W 10 spotkaniach ekipa z Półwyspu Iberyjskiego zdobyła 26 punktów. Holendrzy, którzy rywalizowali w mniejszej, bo liczącej pięć zespołów grupie, zgromadzili 19 „oczek” i dali się wyprzedzić tylko Niemcom.

Przypomnijmy, że Hiszpanie na Euro 2020 będą grupowym rywalem Polaków. Podopieczni Jerzego Brzęczka zmierzą się z drużyną Luisa Enrique 20 czerwca w Bilbao. W grupie E zagrają również Szwedzi, a także Bośnia i Hercegowina, Irlandia Północna, Słowacja lub Irlandia. Holendrzy trafili do grupy C z Ukrainą i Austrią. „Oranje” również czekają jeszcze na trzeciego przeciwnika. Będzie nim Gruzja, Białoruś, Macedonia Północna lub Kosowo.

Na razie wiadomo, że reprezentacja Polski zagra przed ME z Ukrainą i Rosją. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jorge Félix zagra w Sivassporze Jorge Félix zagra w Sivassporze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy