OFICJALNIE: Hladík w Puszczy Niepołomice

OFICJALNIE: Hladík w Puszczy Niepołomice
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Puszcza Niepołomice

Puszcza Niepołomice poinformowała o sprowadzeniu Ivana Hladíka.

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że 27-latek zostanie nowym graczem Puszczy Niepołomice. Sprawa nieco się przeciągała, ale w poniedziałek nasze zapowiedzi znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Pierwszoligowiec poinformował bowiem o tym, że udało się dopiąć szczegóły i Ivan Hladík mógł zostać zaprezentowany jako nowy nabytek ekipy z województwa małopolskiego.

Środkowy obrońca przenosi się na zaplecze Ekstraklasy z litewskiej Suduvy Marijampole. Z nowym klubem parafował kontrakt do 31 grudnia 2022 roku.

Defensor rozegrał łącznie dla swojej poprzedniej drużyny 38 spotkań. Wspólnie z nią sięgnął zresztą po mistrzostwo, puchar i Superpuchar Litwy.

Nowy pracodawca Słowaka to na ten moment dziewiąta siła pierwszej ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy