OFICJALNIE: Hleb nie ma jeszcze dość. 38-latek podpisał umowę z Isłaczem Minski rajon

OFICJALNIE: Hleb nie ma jeszcze dość. 38-latek podpisał umowę z Isłaczem Minski rajon fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Isłacz Minski rajon

Aleksandr Hleb zasilił szeregi Isłaczu Minski rajon.

Doświadczony pomocnik zakończył w połowie trwających rozgrywek swój piąty pobyt w drużynie BATE Borysów i następnie korzystał z gościnności przedstawicieli wspomnianego wyżej klubu, gdzie odbywał niezobowiązujące treningi z resztą zespołu.

38-latek uznał po pewnym czasie, że nadal znajduje się w dobrej formie i postanowił pomóc Isłaczowi Minski rajon w odniesieniu dobrego wyniku na zakończenie obecnego sezonu, w którym to drużyna mająca swoją siedzibę we wsi Tarasawa plasuje się na wysokim trzecim miejscu w tabeli i ma zaledwie jeden punkt przewagi nad czwartym Szachtiorem Soligorsk, który rozegrał trzy mecze mniej.

- Kwestie finansowe nie były dla mnie istotne. Najważniejsza dla mnie jest rodzina. Niedawno urodziło mi się kolejne dziecko i chciałem mieć wszystkich najbliższych obok mnie, dzięki temu będę mógł spokojnie pracować i dalej się rozwijać - powiedział Hleb.

Były gracz między innymi takich zespołów jak VfB Stuttgart, Arsenal, FC Barcelona, Birmingham City czy Wolfsburg ma świadomość, że jego kariera piłkarska powoli dobiega końca, dlatego szykuje się do objęcia nowej roli w drużynie po zawieszeniu korków na kołku.

- Wcześniej zawsze byłem tylko piłkarzem, więc inne procesy odbywające się w klubie mnie nie interesowały. Czuję jednak, że mogę przydać się Isłaczowi. Dopóki pozwoli mi na to zdrowie, to będę robił to na boisku. Pojawiły się już jednak także propozycje, abym spróbował swoich sił w nowej roli. Na razie zastanawiam się nad odpowiednim kierunkiem. Może zostanę dyrektorem sportowym, może trenerem albo od razu prezesem. Na pewno będę chciał pozostać przy naszym futbolu i pomóc mu się rozwijać. Mam już tutaj kilka pomysłów, aby wysłać trenerów na staże do zagranicznych drużyn czy też nawiązać współpracę naszej szkółki z zagranicznymi akademiami - dodał pomocnik.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy