Oficjalnie: Honda w Pachuce

Oficjalnie: Honda w Pachuce
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Twitter

Keisuke Honda będzie grał dla CF Pachuca.

Reprezentant Japonii od początku lipca poszukiwał nowego pracodawcy, bowiem wygasła jego umowa z Milanem, której żadna ze stron nie zamierzała przedłużać. Wydawało się, że ofensywny pomocnik trafi do Major League Soccer, bowiem amerykańskie i kanadyjskie kluby wykazywały największego zainteresowanie jego osobą.

Niespodziewanie 31-latek obrał inny kierunek i zagra w Ameryce Środkowej. Dziś za pośrednictwem Twittera ogłosił swoją przeprowadzkę do Meksyku, umieszczając filmik z podpisywania kontraktu i otrzymania koszulki nowego zespołu.

Pachuca to wicemistrz Meksyku i zdobywca tytułu w sezonie 2015/2016, a przy tym jeden z najbardziej znanych zespołów z tamtejszej ligi. Honda zastąpi w nim Hirvinga Lozano, wschodzącą gwiazdę, która tego lata przeniosła się do PSV Eindhoven.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy