Oficjalnie: Honda w Pachuce

Oficjalnie: Honda w Pachuce
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Twitter

Keisuke Honda będzie grał dla CF Pachuca.

Reprezentant Japonii od początku lipca poszukiwał nowego pracodawcy, bowiem wygasła jego umowa z Milanem, której żadna ze stron nie zamierzała przedłużać. Wydawało się, że ofensywny pomocnik trafi do Major League Soccer, bowiem amerykańskie i kanadyjskie kluby wykazywały największego zainteresowanie jego osobą.

Niespodziewanie 31-latek obrał inny kierunek i zagra w Ameryce Środkowej. Dziś za pośrednictwem Twittera ogłosił swoją przeprowadzkę do Meksyku, umieszczając filmik z podpisywania kontraktu i otrzymania koszulki nowego zespołu.

Pachuca to wicemistrz Meksyku i zdobywca tytułu w sezonie 2015/2016, a przy tym jeden z najbardziej znanych zespołów z tamtejszej ligi. Honda zastąpi w nim Hirvinga Lozano, wschodzącą gwiazdę, która tego lata przeniosła się do PSV Eindhoven.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” OFICJALNIE: Marek Saganowski odchodzi z Legii Warszawa OFICJALNIE: Marek Saganowski odchodzi z Legii Warszawa Marcin Wasilewski spróbuje sił w nowym sporcie?! „To zawsze było jego marzeniem i myślę, że ktoś go przekona” Marcin Wasilewski spróbuje sił w nowym sporcie?! „To zawsze było jego marzeniem i myślę, że ktoś go przekona” Manchester City: Grealish nowym transferowym życzeniem Guardioli Manchester City: Grealish nowym transferowym życzeniem Guardioli Ødegaard wybrał Real Madryt przez… możliwość występów w rezerwach?! Ødegaard wybrał Real Madryt przez… możliwość występów w rezerwach?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy