OFICJALNIE: Honorat rekordowym transferem Stade Brestois 29

OFICJALNIE: Honorat rekordowym transferem Stade Brestois 29 fot. Stade de Brest
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Stade Brestois 29

Stade Brestois 29 poinformował o pozyskaniu Francka Honorata.

Miniony sezon we Francji został zakończony przedwcześnie ze względu na rozprzestrzeniającą się pandemię koronawirusa. To z kolei doprowadziło do tego, że kluby mają więcej czasu, by należycie przygotować się do kolejnych rozgrywek.

Z tego prawa korzysta Stade Brest. Wspomniany zespół poinformował w ostatnich godzinach o pozyskaniu nowego skrzydłowego. Mowa o Francku Honoracie.

23-latek przenosi się do wspomnianej ekipy z AS Saint-Étienne na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt, który ma obowiązywać do 30 czerwca 2025 roku.

Kwota transakcji pochłonęła pięć milionów euro. Jest to tym samym nowy transferowy rekord Stade Brest. Poprzedni należał do Ibrahima Diallo, który kosztował dwa miliony euro i został ustanowiony dwanaście miesięcy wcześniej.

Honorat rozegrał w minionym sezonie łącznie 19 meczów. Jego dorobek to pięć asyst.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy