OFICJALNIE: Houston Dynamo pobiło klubowy rekord transferowy

OFICJALNIE: Houston Dynamo pobiło klubowy rekord transferowy
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Houston Dynamo

Houston Dynamo poinformowało o sprowadzeniu Sebastiána Ferreiry.

Ostatnia ekipa poprzedniego sezonu w tabeli Konferencji Zachodniej Major League Soccer postanowiła solidnie się wzmocnić.

Po angażach takich graczy jak Steve Clark czy Paulo Lima, przyszła kolej na transfer napastnika. Przy okazji padł rekord zakupowy.

Sebastián Ferreira kosztował 3,91 miliona euro, a klub potwierdził, że dotąd nie wydał tak wysokiej sumy na angaż pojedynczego zawodnika. Dotychczasowym rekordzistą był Alberth Elis, za którego zapłacono 2,2 miliona.

23-letni Paragwajczyk w barwach rodzimego Club Libertad rozegrał 78 spotkań, zdobył 34 bramki i zanotował 10 asyst. Przedtem grał w Meksyku.

Atakujący, który na swoim koncie ma powołania do seniorkiej kadry Paragwaju, ale wciąż czeka na debiut, podpisał kontrakt ważny do 31 grudnia 2025 roku z opcją przedłużenia współpracy o następne 12 miesięcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy