OFICJALNIE: Hubert Karpiński w Resovii

OFICJALNIE: Hubert Karpiński w Resovii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Resovia

Resovia poinformowała o transferze Huberta Karpińskiego

Resovia ma za sobą całkiem udany sezon na zapleczu Ekstraklasy, gdzie zajęła lokatę w środku tabeli. Wydaje się, że teraz cel na następne miesiące będzie raczej zbliżony. Na razie jednak w Rzeszowie skupiają się na wzmocnieniach.

Wcześniej zespół prowadzony przez Tomasza Grzegorczyka wzmacniali Mateusz Bondarenko , Miłosz Kałahur oraz Daniel Morys. Teraz do tej grupy dołączył także Hubert Karpiński.

19-latek przenosi się do tej ekipy z rezerw Jagiellonii Białystok w ramach transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował umowę, która będzie obowiązywała do 30 czerwca 2023 roku. Kontrakt zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Środkowy napastnik zasili pole manewru w kwestii wyboru młodzieżowca.

W poprzednim sezonie Karpiński rozegrał na szczeblu trzeciej ligi (czwarty poziom rozgrywkowy w Polsce) łącznie 28 meczów. W tym czasie zdobył 12 bramek i dorzucił asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Dwie zaskakujące oferty za Nicolò Zaniolo. „Poniedziałek może być decydujący” Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [05/02/2023] Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Jakub Kałuziński z szansą na pozostanie w Ekstraklasie. Lechia Gdańsk otrzymała ofertę Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika Bayern Monachium z ciekawym transferem wewnątrz Bundesligi? Może sięgnąć po rozchwytywanego pomocnika FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej FC Barcelona: Siedmiu chętnych na Ansu Fatiego. Jednemu zależy najbardziej Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Jürgen Klopp po 0:3 Liverpoolu z Wolverhampton Wanderers: Nie potrafię tego wytłumaczyć Ekstraklasa: Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk przerwany Ekstraklasa: Mecz Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk przerwany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy