OFICJALNIE: Ivan Fiolić ponownie w Cracovii

OFICJALNIE: Ivan Fiolić ponownie w Cracovii fot. Cracovia
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Cracovia

Cracovia poinformowała o sfinalizowaniu drugiego wypożyczenia z udziałem Ivana Fiolicia.

Ofensywny pomocnik zasilił po raz pierwszy szeregi „Pasów” w trakcie ostatniego zimowego okna transferowego.

Od tego czasu zdążył wystąpić w szesnastu spotkaniach ekipy z województwa małopolskiego i zanotował w nich dwie asysty, w tym jedną w finale Pucharu Polski, który po raz pierwszy w historii trafił w ręce piłkarzy Cracovii.

Przyczynienie się Ivana Fiolicia do osiągnięcia tego sukcesu oraz dobra postawa we wcześniej rozegranych meczach sprawiła, że sztab szkoleniowy zapragnął kontynuować z nim współpracę.

To z kolei uruchomiło konieczność odbycia rozmów z Genkiem w sprawie pozyskania 24-letniego zawodnika, które zakończyły się wypracowaniem porozumienia pozwalającego polskiemu zespołowi po raz drugi wypożyczyć chorwackiego piłkarza z belgijskiego klubu.

W umowie zawartej pomiędzy obiema drużynami znalazła się też ponownie opcja umożliwiająca Cracovii dokonanie definitywnego wykupu wychowanka Dinama Zagrzeb.

Fiolić jest ósmym letnim wzmocnieniem „Pasów”. Przed nim szeregi ekipy z Krakowa zasilili Rivaldinho, Matej Rodin, Marcos Álvarez, Michael Gardawski, Iván Márquez, Karol Niemczycki i Dawid Szymonowicz.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy