Oficjalnie: Ivanovski oraz Cortes odchodzą z Polonii

Oficjalnie: Ivanovski oraz Cortes odchodzą z Polonii
Redakcja
Redakcja
Źródło: Polonia Warszawa

Jak poinformowała dziś oficjalna strona warszawskiej Polonii, stołeczny zespół dokonał kolejnych już tego lata roszad kadrowych. Po zakupie Arkadiusza Onyszko, tym razem przyszła pora na pożegnanie się z dwoma (...)

Jak poinformowała dziś oficjalna strona warszawskiej Polonii, stołeczny zespół dokonał kolejnych już tego lata roszad kadrowych. Po zakupie Arkadiusza Onyszko, tym razem przyszła pora na pożegnanie się z dwoma zawodnikami - Filipem Ivanovskim oraz Cesarem Cortesem.

Trener Polonistów – Jose Maria Bakero podczas udzielonego dziś wywiadu poinformował, że klub zdecydował się nie przedłużyć kontraktu z Filipem Ivanovskim, który wygasa tego lata. Tym samym macedoński napastnik opuści zespół, jako wolny zawodnik. Z kolei kontrakt z Cortesem został rozwiązany za porozumieniem stron.

Filip Ivanovski spędził w klubie z Konwiktorskiej dwa lata, przechodząc do „Czarnych Koszul” z Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski latem 2008 roku. W pierwszym sezonie w klubie reprezentant Macedonii strzelił 12 goli w 36 spotkaniach, natomiast w sezonie ubiegłym w 21 meczach tylko 4 razy wpisał się na listę strzelców.

Chilijski napastnik przeszedł do „Czarnych Koszul” przed rozpoczęciem sezonu 2009/10, jednak zupełnie nie spełnił pokładanych w nim w Warszawie nadziei. Przez całe rozgrywki zagrał tylko w 4 spotkaniach pierwszej drużyny, nie strzelając w nich ani jednego gola.
Więcej na temat: Oficjalnie Polska Ekstraklasa

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy