OFICJALNIE: Jacek Góralski bez klubu

OFICJALNIE: Jacek Góralski bez klubu fot. VfL Bochum
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: VfL Bochum

Jacek Góralski zakończył współpracę z VfL Bochum. Jego kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron.

Jacek Góralski nie będzie kontynuował kariery w szeregach VfL Bochum. Zgodnie z przewidywaniami jego kontrakt, obowiązujący pierwotnie do lata 2024 roku, został rozwiązany.

Klub z Bundesligi poinformował, że umowa 21-krotnego reprezentanta Polski zakończyła się po osiągnięciu obopólnego porozumienia.

W tej sytuacji Góralski będzie mógł z pozycji wolnego zawodnika dołączyć do nowego zespołu. Na ten moment brakuje informacji o konkretnych propozycjach. Na to trzeba będzie jeszcze poczekać.

Transfer 30-latka do VfL Bochum miał być dla niego wielką szansą. Pomocnik z Bydgoszczy po występach w Wiśle Płock, Jagiellonii Białystok, bułgarskim Łudogorcu oraz kazachstańskim Kajracie Ałmaty dołączył do czołowej ligi, w której jednak nie zaistniał.

Minioną kampanię spędził głównie na leczeniu urazów, przez co uzbierał zaledwie cztery spotkania. Na murawie przebywał przez 144 minuty.

Góralski już w maju poinformował, że myśli o poszukaniu nowego pracodawcy. Teraz może się skupić na tym całkowicie.

30-latek od lutego pozostawał poza grą. Jego forma pozostaje więc zagadką.

- Czasami w piłce nożnej rzeczy nie idą tak, jak byśmy tego chcieli. Uzgodniliśmy, że wcześniejsze rozwiązanie jego kontraktu ma sens. Jacek przez cały czas zachowywał się wzorowo i dziękujemy mu za jego zaangażowanie - powiedział Marc Lettau, dyrektor techniczny zespołu z Nadrenii Północnej-Westfalii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy