OFICJALNIE: Jacek Góralski pożegnał się z Kajratem Ałmaty

OFICJALNIE: Jacek Góralski pożegnał się z Kajratem Ałmaty fot. Dziurek / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Jacek Góralski [Instagram]

Jacek Góralski zamieścił w mediach społecznościowych pożegnalny wpis, potwierdzając tym samym swoje odejście z Kajratu Ałmaty.

Defensywny pomocnik do Kazachstanu trafił zimą 2020 roku i chociaż jego umowa z Łudogorcem Razgrad obowiązywała tylko przez pół roku, wyłożono za niego milion euro. Sam zawodnik otrzymał lukratywny kontrakt, o czym wspominał Mariusz Piekarski.

Agent Polaka w ostatnich tygodniach intensywnie pracował na dwóch frontach. Z jednej strony szukał blisko 30-letniemu piłkarzowi lepszego klubu, z z drugiej - negocjował warunki rozwiązania kontraktu z Kajratem Ałmaty. Działania na obu polach zakończyły się sukcesem.

Dzisiaj Jacek Góralski oficjalnie pożegnał się z kibicami trzeciej siły poprzedniego sezonu kazachskiej ekstraklasy.

„Bardzo dziękuję za przepiękne dwa i pół roku, które przeżyłem z wami. To był niezapomniany czas spędzony w moim drugim domu.

(…)

Kajrat i Ałmaty pozostaną w moim sercu na zawsze i będą dobrze wspomniane przeze mnie i moją rodzinę.

(…)

Jak to zwykle w życiu bywa, wszystko, co dobre, szybko się kończy, ale ja się z wami nie żegnam. Do zobaczenia na piłkarskim szlaku” – napisał gracz na Instagramie.

„Góral” testy medyczne przed przeprowadzką do Niemiec ma już za sobą. Kwestią czasu jest zatem jego transfer do VfL Bochum.

Swoją przygodę z Kajratem kończy na 37 występach. Spotkań byłoby znacznie więcej, gdyby nie poważny uraz kolana. W tym sezonie pełnił on rolę kapitana drużyny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy