OFICJALNIE: Jagielka w Sheffield United

OFICJALNIE: Jagielka w Sheffield United
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sheffield United

Sheffield United poinformowało o pozyskaniu Phila Jagielki.

Kilka tygodni temu Everton poinformował, że nie przedłuży umowy z doświadczonym defensorem. Niektórzy wieszczyli mu zakończenie kariery zawodniczej, ale ten znalazł sobie nowe miejsce pracy.

36-latek przeprowadza się do Sheffield United, którego jest wychowankiem. Z nowym-starym klubem podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2020 roku.

- Nie musiałem nikogo pytać, czy sprowadzanie go do nas to dobry pomysł. Wszyscy wiedzą bowiem, że ten transfer jest idealnym rozwiązanie. To niesamowity zawodnik, a jego doświadczenie będzie nieocenione w naszym pierwszym sezonie na boiskach Premier League — twierdzi menadżer beniaminka Premier League, Chris Wilder.

Jagielka opuścił Bramall Lane na rzecz Evertonu w 2007 roku. Od tamtej pory rozegrał dla ekipy z Goodison Park blisko 400 meczów. Zdobył w nich 19 bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy