OFICJALNIE: Jagiellonia żegna się z trzema piłkarzami

OFICJALNIE: Jagiellonia żegna się z trzema piłkarzami
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Jagiellonia Białystok

Jagiellonia Białystok poinformowała o rozstaniu z trzema zawodnikami. Z klubem żegnają się Martin Adamec, Oleg Horin oraz Orest Tkaczuk.

„Duma Podlasia” potwierdziła, że kontrakty ze Słowakiem i dwoma Ukraińcami zostały rozwiązane za porozumieniem stron.

Najdłużej z Jagiellonią był związany 21-letni Adamec. Słowacki pomocnik trafił do niej w 2018 roku. Od tamtej pory rozegrał tylko osiem meczów w barwach „Jagi”. Klub z Białegostoku wypożyczał go do innych zespołów - Wigier Suwałki oraz Odry Opole. W tym sezonie łącznie wybiegał 18 razy na murawy I ligi.

20-letni Horin został zawodnikiem Jagiellonii w zeszłym roku i zanotował dla niej jeden występ.

22-letni Tkaczuk, który dołączył do drużyną zimą, nie zadebiutował w niej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Szczęsny nie narzeka na brak zainteresowania. Wybierze kontrowersyjny kierunek?! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy