OFICJALNIE: James Bree w Southampton

OFICJALNIE: James Bree w Southampton
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Southampton

Southampton poinformowało o sprowadzeniu Jamesa Bree.

Southampton prezentuje się w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań i obecnie zajmuje w tabeli Premier League dopiero ostatnie miejsce. W poprawie rezultatów nie pomogła nawet zmiana na ławce trenerskiej.

Nathan Jones, który przybył na St Mary's Stadium w pierwszej połowie listopada, do tej pory poprowadził zespół wyłącznie do jednego zwycięstwa ligowego.

W klubie zaczynają zatem obawiać się, czy postawienie na 49-latka była na pewno dobrym ruchem, ale jednocześnie ma on nadal zaufanie zarządu. Do tego stopnia, że pozwolono mu na sprowadzenie byłego podopiecznego.

Po przejściu testów medycznych z Luton Town do Southampton przeniósł się James Bree.

25-latek trafił do Premier League w ramach definitywnego transferu. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2026 roku, a kwota transakcji wyniosła 850 tysięcy euro.

- James to oczywiście zawodnik, którego bardzo dobrze znam ze wspólnej pracy w Luton. Ma cechy charakteru, które powinny nam pomóc tak na boisku, jak i poza nim. To wszechstronny gracz i będzie dla nas ważny w wielu obszarach - stwierdził Jones.

Prawy defensor to wychowanek Barnsley, który poza Luton Town reprezentował też barwy Aston Villi.

W tym sezonie rozegrał natomiast w Championship łącznie 27 meczów, a jego dorobek to cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Adrian Mierzejewski z głosem rozsądku po meczu Polski z Czechami Adrian Mierzejewski z głosem rozsądku po meczu Polski z Czechami Lech Poznań: Afonso Sousa rewelacyjny w młodzieżówce Portugalii. „Jakim cudem wysłali tego gościa do Polski?!” [WIDEO] Lech Poznań: Afonso Sousa rewelacyjny w młodzieżówce Portugalii. „Jakim cudem wysłali tego gościa do Polski?!” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy