OFICJALNIE: James Garner w Watfordzie

OFICJALNIE: James Garner w Watfordzie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Watford

Watford pozyskał Jamesa Garnera.

Młodzieżowy reprezentant Anglii nie miałby zbyt wielu szans na to, by prezentować się szerszej publiczności w Manchesterze United, dlatego też zdecydowano się go wypożyczyć.

19-latek spędzi kolejny sezon w Watfordzie, do którego przenosi się na zasadzie umowy obowiązującej do 30 czerwca 2021 roku.

W kontrakcie nie znalazła się opcja na wykup.

Jeśli chodzi o spadkowicza z Premier League, to tam Garner będzie miał za zadanie wypełnić lukę po kontuzjowanym Nathanielu Chalobahu.

Utalentowany Anglik ma na swoim koncie siedem występów w pierwszej drużynie Manchesteru United.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy