OFICJALNIE: James Justin w Leicester City

OFICJALNIE: James Justin w Leicester City
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Leicester City

Leicester City poinformowało o pozyskaniu Jamesa Justina.

21-latek przeprowadza się na King Power Stadium z Luton Town na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024 roku.

Media spekulują, że przedstawiciele „Lisów” przeznaczyli na pozyskanie utalentowanego defensora około ośmiu milionów funtów (około dziewięciu milionów euro). Tym samym „The Hatters” dokonali swojej rekordowej sprzedaży, ponieważ do tej pory największą sumę zainkasowali z tytułu odejścia Curtisa Daviesa do West Bromwich Albion w sierpniu 2005 roku. Wówczas na konto klubu wpłynęło 4,5 miliona euro.

- Jestem w świetnym miejscu. Myślę, że minęło już sporo czasu, odkąd występuje w dorosłej piłce i ten moment jest idealny na przeprowadzkę do Premier League. Teraz koncentruję się na treningach i liczę, że już wkrótce dostanę swoją szansę - powiedział rozentuzjazmowany piłkarz.

Justin występował w poprzednim sezonie na boiskach League One (trzeci poziom rozgrywkowy w Anglii). Tam spisywał się bardzo przyzwoicie. W 43 meczach strzelił trzy bramki i zanotował osiem asyst.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy