OFICJALNIE: Jan Bednarek na dłużej w Southampton

OFICJALNIE: Jan Bednarek na dłużej w Southampton fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Southampton

Jan Bednarek podpisał nowy kontrakt z Southampton.

Dotychczasowa umowa polskiego środkowego obrońcy była ważna do połowy 2022 roku. Nowa wiąże go ze „Świętymi” do 30 czerwca 2025 roku.

- Myślę, że to kolejny krok w moim piłkarskim rozwoju. Czuję, że Southampton w tym momencie jest dla mnie odpowiednim miejscem. Dalej mogę tutaj szlifować swoje umiejętności i notować progres - powiedział Bednarek.

- Cieszę się, że Jan przedłużył z nami umowę. Wciąż jest młodym zawodnikiem z dużym potencjałem. To dobry przykład piłkarza, który umacnia swoją pozycję dzięki ciężkiej pracy. Zgadzam się z tym, że wciąż może się u nas rozwijać i być ważnym graczem dla Southampton - powiedział prowadzący „Świętych” Ralph Hasenhüttl.

W weekend 24-letni Bednarek strzelił gola w meczu Premier League z Manchesterem United (2:3). Jego dotychczasowy bilans w koszulce Southampton to 85 występów, trzy bramki i trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy