OFICJALNIE: Jan Grzesik i Robert Ivanov odchodzą z Warty Poznań

OFICJALNIE: Jan Grzesik i Robert Ivanov odchodzą z Warty Poznań fot. Warta Poznań
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Warta Poznań

Warta Poznań potwierdziła, że Jan Grzesik i Robert Ivanov nie będą reprezentowali jej barw w kolejnym sezonie.

Kontrakty Jana Grzesika i Roberta Ivanova z Wartą Poznań są ważne do 30 czerwca i wiadomo już, że nie zostaną przedłużone.

Obaj zawodnicy trafili do klubu w 2020 roku. Pierwszy z nich rozegrał od tamtej pory 94 mecze w jego koszulce. Drugi wybiegał na murawę 87 razy. Prawy i środkowy obrońca byli podstawowymi zawodnikami ekipy z województwa wielkopolskiego.

- Każdy ma swój czas w klubie i mój czas właśnie dobiega końca. Tak to w piłce bywa, że przyszła pora, żeby się pożegnać. Mam nadzieję, ze złego wrażenia po sobie nie pozostawiam i ludzie, którzy tworzą ten klub, będą wspominali mnie z uśmiechem na ustach. Ja okres w Warcie będę wspominał znakomicie - powiedział Grzesik.

Zdaniem Sebastiana Staszewskiego 28-latek podpisał już kontrakt z Radomiakiem Radom.

- Byłem szczęśliwy w Warcie, poznałem wspaniałych ludzi i, co najważniejsze, w szatni tworzyliśmy rodzinę. Doceniam to, co osiągnęliśmy wspólnie, ale czuję, że nadszedł czas na zmiany. Potrzebuję nowych wyzwań i doświadczeń, a ponadto uważam, że znów przyda mi się wyjście ze strefy komfortu. Dziękuję kibicom za całe wsparcie, na które zawsze mogłem liczyć - przyznał Ivanov.

28-latek również był łączony z transferem wewnątrz Ekstraklasy (Lechem Poznań i Legią Warszawa), ale najprawdopodobniej finalnie trafi do FCSB.

Wartę opuszczają jeszcze Enis Destan (był wypożyczony z Trabzonsporu) oraz Nikolas Korzeniecki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy