OFICJALNIE: Jano Ananidze w Anorthosisie

OFICJALNIE: Jano Ananidze w Anorthosisie
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Anorthosis Famagusta

Anorthosis Famagusta poinformował o pozyskaniu Jano Ananidze.

W przeszłości Gruzin był uważany za ogromny talent tak w swoim kraju, jak i w Rosji. Z tym drugim państwem był zresztą związany przez większą część swojej kariery. Występował bowiem w Spartaku Moskwa.

Obecny sezon nie był jednak dla niego zbyt udany. To spowodowało, że działacze postanowili się z nim rozstać. Nie szukał on jednak zbyt długo zatrudnienia, ponieważ zgłosił się po niego Anorthosis.

Ananidze przenosi się do tej ekipy na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt do 30 czerwca 2020 roku.

Ofensywny pomocnik rozegrał dla Spartaka Moskwa łącznie 146 meczów. Strzelił w 16 bramek. Do swojego dorobku dorzucił także 17 asyst.

Jeśli chodzi o jego nowy klub, ten plasuje się w tabeli ligi cypryjskiej na pierwszym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy