Oficjalnie: Japończyk na testach w Śląsku

Oficjalnie: Japończyk na testach w Śląsku
Redakcja
Redakcja
Źródło: Śląsk Wrocław

Minori Sato rozpoczął dzisiaj testy medyczno-sportowe w Śląsku Wrocław.

Sato ma 22 lata i występuje na pozycji ofensywnego pomocnika. Karierę rozpoczynał w japońskim drugoligowcu Thespa Kusatsu, skąd przeniósł się do Stanów Zjednoczonych, a następnie Meksyku. Jako osiemnastolatek trafił do łotewskiego FB Gulbene, a po dobrej rundzie (7 goli w 10 meczach) zgłosił się po niego pierwszoligowy FK Ventsplis, z którym wywalczył Puchar Łotwy. Kolejnym klubem w karierze zawodnika było Skonto Ryga, z którym również sięgnął po Puchar Łotwy. Ostatni rok spędził w białoruskim Dinamie Brześć, notując w jego barwach siedem asyst w 27 meczach.

Ostatnio Minori Sato sprawdzany był w Lechii. Temat jego transferu upadł z powodu zmian właścicielskich w gdańskim klubie.

W najbliższych dniach japoński pomocnik będzie przechodził testy sportowo-medyczne w Śląsku Wrocław.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy