Oficjalnie: Jarecki w Górniku Łęczna

Oficjalnie: Jarecki w Górniku Łęczna
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Górnik Łęczna

Występujący ostatnio w Bruk-Bet Termalice Dariusz Jarecki podpisał kontrakt z Górnikiem Łęczna.

35-latek spędził w zespole spod Tarnowa ostatnie pięć sezonów. W minionych rozgrywkach zaliczył udział w 26 meczach Ekstraklasy, w których zdobył dwie bramki. Doświadczony lewy obrońca powraca do klubu z Lubelszczyny po dziesięciu latach - w barwach Górnika grał już w sezonie 2006/2007. Był to jego pierwszy kontakt z najwyższą klasą rozgrywkową.

- Po odejściu z Termaliki od razu pojawiła się opcja gry w Łęcznej. Górnik i Lubelszczyzna są mi bardzo bliskie.  To tutaj debiutowałem w Ekstraklasie i stąd pochodzi moja rodzina. W Górniku tworzy się ciekawy projekt, dlatego rozmowy nie trwały długo. Historia zatoczyła koło. Teraz trzeba dobrze przygotować się do nowego sezonu. Na pewno przypomnę się kibicom, którzy pewnie jeszcze pamiętają takiego szczupłego i szybkiego skrzydłowego – stwierdził Jarecki.

Obrońca to pierwszy letni transfer Łęcznej. Wczoraj klub poinformował o przedłużeniu umowy z konkurentem Jareckiego do miejsca w składzie - Brazylijczykiem Leandro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Anglia ogłasza pełny lockdown. OFICJALNIE: Znana przyszłość Premier League Anglia ogłasza pełny lockdown. OFICJALNIE: Znana przyszłość Premier League Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?! Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?! Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy