OFICJALNIE: Jaroszyński opuścił Genoę

OFICJALNIE: Jaroszyński opuścił Genoę fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Pescara Calcio | Gianluca Di Marzio

Genoa i Pescara Calcio doszły do porozumienia w sprawie transferu Pawła Jaroszyńskiego.

Polak, po dwóch sezonach spędzonych w Chievo Verona, dosyć nieoczekiwanie przeniósł się do Genoi. „Rossoblu” na jego angaż wyłożyli cztery miliomy, a miesiąc później wysłali na wypożyczenie do niższej ligi.

W ten sposób blisko 26-letni zawodnik znalazł się w Salernitanie. Na poziomie Serie B nasz rodak zbierał znakomite opinie i już pod koniec maja wyjawił, że zainteresowanie jego pozyskaniem przejawia kilka klubów, w tym te zagraniczne.

Ostatecznie, gdy Paweł Jaroszyński wrócił do macierzystej ekipy, okazało się, że będzie nadal występował na Półwyspie Apenińskim. Zakontraktowanie lewego bądź środkowego obrońcy ogłosiła właśnie Pescara Calcio.

Już przed kilkoma dniami Gianluca Di Marzio informował, że operacja odbędzie się na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu po ewentualnym awansie do Serie A.

Głównym celem byłego młodzieżowego reprezentanta „Biało-Czerwonych” jest obecnie wywalczenie sobie przepustki do gry w seniorskiej kadrze narodowej.

Minioną kampanię skończył on z 34 występami i jedną asystą na swoim koncie. Z kolei „Delfiny” uplasowały się wówczas na siedemnastym miejscu w tabeli (siedem pozycji za Salernitaną).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy