OFICJALNIE: Jaroszyński w Salernitanie

OFICJALNIE: Jaroszyński w Salernitanie fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: US Salernitana 1919

Salernitana poinformowała o pozyskaniu Pawła Jaroszyńskiego.

Były obrońca Cracovii kilka tygodni temu zamienił Chievo na Genoę. Ekipa z Serie A zapłaciła za tę transakcję cztery miliony euro. On sam z kolei parafował kontrakt do 30 czerwca 2023 roku.

Wydawało się, że Jaroszyński powinien w nowym zespole powalczyć o miejsce w wyjściowym składzie, co z kolei mogło przybliżyć go do gry w reprezentacji. Rzeczywistość jednak szybko zweryfikowała te przymiarki i na niecałe trzy tygodnie przed startem rozgrywek zmienia on miejsce pracy.

Jaroszyński w kolejnym sezonie będzie bronił barw Salernitany. Przeprowadził się do tej ekipy na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między podmiotami będzie obowiązywała do 30 czerwca 2020 roku.

Nowa drużyna Polaka to piętnasty zespół minionego sezonu Serie B.

Jeśli chodzi natomiast o 24-latka, zaliczył on w poprzedniej batalii łącznie 20 meczów. Jego Chievo zanotowało natomiast spadek z Serie A.

Zobacz również

Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte! Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy