Oficjalnie: Javi Martinez piłkarzem Bayernu Monachium

Oficjalnie: Javi Martinez piłkarzem Bayernu Monachium
Redakcja
Redakcja
Źródło: Bayern Monachium

Najwyższy transfer w historii Bundesligi stał się faktem. Javi Martinez związał się z Bayernem Monachium do 30 czerwca 2017 roku. Hiszpan kosztował Bawarczyków 40 milionów euro.

Martinez po pomyślnym przejściu testów medycznych udał się do Madrytu, aby wraz z przedstawicielami Bayernu rozwiązać kontrakt z dotychczasowym pracodawcą.

- Jestem bardzo szczęśliwy i nie mogę się już doczekać, aby zagrać dla klubu o takiej historii. Musiałem długo czekać na ten transfer. Na szczęście to już za mną - powiedział nowy nabytek Bayernu.

- Ten transfer od początku był skompikowany, ponieważ nie mogliśmy nawiązać odpowiedniej współpracy z Athletic Bilbao. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, iż Javi Martinez jest już z nami. W ostatnich dniach musieliśmy rozwiązać wiele problemów podatkowych czy prawnych. Na szczęście nam się to udało - mówił Karl-Heinz Rummenigge.

Javi Martinez bardzo cieszy się na grę w nowym zespole - Bayern to jeden z najlepszych klubów w Europie, jak i na świecie. Jest tu wielu fantastycznych piłkarzy, co jest dla mnie ogromną motywacją. Naturalnie chcę z Bayernem zdobywać tytuły.

Czy Javi Martinez już w niedzielę zadebiutuje w nowej drużynie? Karl-Heinz Rummenigge przyznał, że decyzja zależy tylko od trenera.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Romelu Lukaku podjął decyzję. Czas na powrót do Premier League! Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Danny Ings z dużym transferem wewnątrz Premier League. Zapowiedź głośnego odejścia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Komisja Ligi reaguje na rekordową liczbę czerwonych kartek. PIĘĆ kar dyskwalifikacji [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy