OFICJALNIE: Javi Moreno w ŁKS-ie Łódź

OFICJALNIE: Javi Moreno w ŁKS-ie Łódź
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: ŁKS Łódź

Javi Moreno został zaprezentowany jako piłkarz ŁKS-u Łódź.

Celem ŁKS-u Łódź na kolejny sezon jest awans do Ekstraklasy. Z tego powodu piąta siła poprzedniego sezonu pierwszej ligi jest niezwykle aktywna na rynku.

W ostatnich dniach informowano o transferach Marka Kozioła, Nacho Mosalve oraz Stipe Juricia. Teraz do tej grupy dołączył Javi Moreno.

24-latek przenosi się do Polski z UCAM Murcia w ramach transakcji definitywnej. Z nowym pracodawcą parafował kontrakt do 30 czerwca 2024 roku.

- Almeria to dla mnie szczególny klub. Dał mi możliwość rozwoju i pozwolił dzielić szatnię ze wspaniałymi piłkarzami. Przeżyłem tam wiele niezapomnianych chwil. Jeśli chodzi o UCAM Murcia, to jestem im bardzo wdzięczny, że mi zaufali. Mogłem tam pokazać swoje umiejętności i rozwijać się, co teraz pozwoliło mi dotrzeć tutaj, czyli do ŁKS-u - przyznał zawodnik.

Skrzydłowy to wychowanek Almeríi. Od sierpnia 2019 roku reprezentował natomiast barwy wspomnianego UCAM Murcia.

W poprzednim sezonie rozegrał sezonie na poziomie trzeciej ligi hiszpańskiej i Pucharu Króla łącznie 22 mecze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy