OFICJALNIE: Javier Pastore znalazł nowy klub

OFICJALNIE: Javier Pastore znalazł nowy klub fot. Riccardo De Luca - Update / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Qatar SC

Javier Pastore kończy swoją długą przygodę na Starym Kontynencie. Argentyńczyk sfinalizował zapowiadany od jakiegoś czasu ruch i dołączył do Qatar SC.

Javier Pastore w 2009 roku opuścił ojczyznę, rozpoczynając swoją europejską przygodę. Podczas niej zanotował kilka udanych momentów.

33-latek był jednym z pierwszych transferów nowego projektu Paris Saint-Germain, nad którym władze przejęła katarska rodzina królewska. Pomocnik z Córdoby trafił na Parc des Princes po udanym pobycie w Palermo i początkowo prezentował się naprawdę przyzwoicie.

Niestety, wychowanek CA Talleres borykał się z częstymi urazami. Te skutecznie wyhamowały jego karierę, która toczyła się potem jeszcze w AS Romie i Elche.

Z perspektywy czasu należy uznać Pastore'a za niespełniony talent.

29-krotny reprezentant kraju po prawie 14 latach opuszcza Stary Kontynent. Pięciokrotny mistrz Ligue 1 sfinalizował swoją przeprowadzkę do Qatar SC.

Ofensywny pomocnik zasilił szeregi przedstawiciela Qatar Stars League w ramach wolnego transferu po tym, jak wcześniej zakończył współpracę ze wspomnianym Elche.

W nowej drużynie Argentyńczyk spotka znanego z występów dla Bayernu Monachium Javiego Martíneza i gwiazdę katarskiej piłki - Sebastiána Sorię.

Ośmiokrotny mistrz kraju przywitał swój nowy nabytek za pomocą sentymentalnego filmu, prezentującego w skrócie jego dotychczasową karierę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Mateusz Bogusz dołączył do mistrza MLS OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie OFICJALNIE: Fabio Paratici odsunięty od pracy w Tottenhamie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy