OFICJALNIE: Jean Carlos Silva w Wiśle Kraków

OFICJALNIE: Jean Carlos Silva w Wiśle Kraków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków poinformowała o pozyskaniu Jeana Carlosa Silvy.

23-latek od kilku dni przebywał w Krakowie na testach. Jego umiejętności przypadły do gustu sztabowi szkoleniowemu, dlatego zdecydowano się zaproponować mu umowę. 

Brazylijczyk podpisał z Wisłą kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2021 roku z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. 

Skrzydłowy w wieku 17 lat trafił do juniorskich zespołów Realu Madryt. Później występował jeszcze we Fuenlabradzie, a od lipca 2016 roku przywdziewał trykot rezerw Granady. 

W poprzednim sezonie zaliczył na trzecim szczeblu rozgrywkowym w Hiszpanii 34 mecze. Na jego dorobek złożyły się dwie bramki i cztery asysty. 

Były reprezentant Brazylii do lat 19 to czwarty letni transfer Wisły. Wcześniej informowano o pozyskaniu Michała Maka, Dawida Niepsuja i Rafała Janickiego.


Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy