OFICJALNIE: Jebali w Arabii Saudyjskiej

OFICJALNIE: Jebali w Arabii Saudyjskiej
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Rosenborg BK

Rosenborg BK poinformował o odejściu Issama Jebaliego.

Tunezyjski napastnik trafił do norweskiej drużyny w sierpniu zeszłego roku. Od tego czasu wystąpił on w 13 spotkaniach, strzelił pięć goli i posłał dwa ostatnie podania. Dzisiaj poinformowano o jego odejściu do saudyjskiego Al-Wehda.

Szczegóły transakcji nie zostały ujawnione, ale według nieoficjalnych informacji 27-latek przeniósł się do Arabii Saudyjskiej na zasadzie półrocznego wypożyczenia. 

Nim Jebali trafił do Rosenborga, grał w szwedzkim Elfsborgu. Natomiast jego pierwszym europejskim klubem było IFK Värnamo.

Środkowy napastnik ma na swoim koncie jeden występ w reprezentacji Tunezji. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy