OFICJALNIE: Jedenastu piłkarzy opuszcza GKS Katowice

OFICJALNIE: Jedenastu piłkarzy opuszcza GKS Katowice
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: GKS Katowice

GKS Katowice poinformował o pierwszych ruchach kadrowych przed nowym sezonem.

Z klubem z województwa śląskiego pożegnali się Dominik Bronisławski, Kamil Bętkowski, Dawid Rogalski, Łukasz Wroński i Thomas Skiba. Ich kontrakty z zespołem wygasły i nie zostały przedłużone. Każdy z nich może szukać sobie nowej drużyny. Tę znalazł już Michał Szymała, który przeniósł się do LKS-u Goczałkowice. Tomasz Spałek udał się z kolei na wypożyczenie do Gwarka Ornontowice. Spędzi w nim najbliższy sezon.

GKS opuścili również Bartosz Mrozek, Łukasz Konefał i Maciej Dampc, którzy byli do Katowic tylko wypożyczeni. Teraz wrócą do swoich macierzystych ekip.

Do grona odchodzących dołączył też Kacper Michalski. W jego przypadku Górnik Zabrze zdecydował się skorzystać z opcji odkupu.

Na różnej zasadzie GKS opuściło więc łącznie 11 zawodników.

Ekipa z Katowic zajęła w ostatnim sezonie trzecie miejsce w tabeli II ligi. W barażach o awans szczebel wyżej lepsza okazała się Stal Rzeszów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE] Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Europy: Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały rywali w I rundzie eliminacji Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Liga Mistrzów: Druga runda kwalifikacji rozlosowana. Legia w razie awansu zagra z mistrzem Armenii lub Cypru Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Jonathan David w Lille. Zaplanowane testy medyczne Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Plus500 nowym sponsorem głównym [OFICJALNIE] Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów Legia Warszawa, Lech Poznań, Piast Gliwice i Cracovia poznały swoich potencjalnych rywali w eliminacjach europejskich pucharów OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom OFICJALNIE: Miłosz Kozak w Radomiaku Radom

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy